خانه

Shanghai Zhuangjia Industry Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

شانگهای zhuang jia شرکت صنعتی ، محدود. در سال 2009 تاسیس شد ، سرمایه ثبت شده 20 میلیون نفر ، تمرکز بر "لوازم بسته بندی ، لوازم پخت و پز ، ظروف یکبار مصرف ، لوازم هتل و سایر محصولات شرکت تولید و پردازش حرفه ای ، دارای یک سیستم مدیریت کیفیت علمی کامل است. این شرکت از زمان خود در ابتدا ، همیشه به این استعداد ، اصل اخلاص ، پایبند نخبگان صنعت ، این شرکت طرفداران "برای ایجاد ارزش ، دستاوردهای من و شما" روح فرهنگ سازمانی ، تقویت انسجام کارکنان ؛ حمایت از یادگیری نوآوری و تلاش برای ایجاد یک شرکت یادگیری ؛ پایبندی به فلسفه مدیریت "مردم گرا" ، ارزیابی عملکرد گرا ، تلاش برای ایجاد یک بستر برای کارکنان به طور کامل استعدادهای خود را نشان می دهد و به طور مداوم فضا را بهبود بخشد ، ما برای ایجاد ارزش و دستیابی به "برد-برد" به دنبال توسعه مشترک با شرکای مختلف هستیم.

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

1. تجربه: شانگهای zhuang jia شرکت صنعتی. ، محدود.تاسیس شده است بیش از 10 سال تجربه در ظرف های کاغذی سازگار با محیط زیست ، لیوان های کاغذی ، کاسه سالاد ، کاسه سوپ ، درب های کاغذی و غیره محصولات یکبار مصرف.در سال 2009.

2. بازار اصلی: ما قبلاً در خانه و خارج از کشور به ویژه در اروپا ، آمریکای لاتین و استرالیا و غیره بسیار خوب فروخته شده بودیم.

3. توسعه: امروزه Zhuangjia به یک شرکت مدرن تبدیل شده است که محصولات گسترده ای را در لیوان های کاغذی و محصولات مرتبط با ظرفیت تولید حداکثر 50،000،0 قطعه در روز ارائه می دهد.و شرکت ما بیش از 5000 متر مربع مساحت دارد و بیش از 50 کارمند ماهر دارد.

img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt
1 2 3 4 5 6 7
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

اروپای شرقی

خاورمیانه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

شرکت تجاری

مارک های : ژوانژیا

تعداد کارمندان : >100

فروش سالانه : 5000000-8000000

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shanghai Zhuangjia Industry Co., Ltd گواهینامه ها چین Shanghai Zhuangjia Industry Co., Ltd گواهینامه ها